Banki pod lupą

Banki pod lupą

  Banki, finanse, gospodarka i nie tylko – to wszystko znajdziesz w serii Banki pod lupą. W jasny i czytelny sposób wyjaśniamy, co tak naprawdę bank chce nam sprzedać. Możliwość komentowania artykułów oraz zgłaszania tematów, które powinniśmy podjąć stanowi dodatkową atrakcję dla czytelników. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami oraz wykorzystania ich w rozmowach, negocjacjach cenowych z bankiem – niech to stanowi swego rodzaju as w Twoim rękawie. Finanse z nami stają się dostępne dla każdego!  

Najnowsze artykuły

Poradnik

Poradnik

  Artykuły pisane w ramach poradnika w głównej mierze pomagają zrozumieć finanse. Zastanawiasz się, w jakich sposób obniżyć koszty kredytu? Dlaczego bank nie udzielił tobie kredytu? Czujesz się naciągnięty przez bank? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, tłumacząc w jasny i przystępny sposób najbardziej zawiłe kwestie finansowe. W ramach poradnika masz możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy eksperta poprzez zadanie pytania lub poruszenie kwestii, które budzi twoje wątpliwości. Finanse nie są takie złe, pomożemy tobie je zrozumieć i czerpać z nich korzyści!

Najnowsze artykuły

Wiadomości

Wiadomości

Newsy, zdarzenia, finanse, banki! Chcesz być na bieżąco, ale nie wiesz, które informacje są istotne dla Ciebie? Sosnowski Agencja Finansowa wybiera ze świata te informacje, które dotyczą bezpośrednio Ciebie – dlatego zapraszamy do przeglądania naszych najnowszych doniesień. Jeżeli posiadasz ważne informacje, z którymi chcesz się podzielić – napisz do nas!

Najnowsze wiadomości

Rankingi

Rankingi

  Potrzebny Tobie kredyt gotówkowy, konto, kredyt hipoteczny lub chcesz założyć lokatę, ale nie wiesz, który bank wybrać? Koniecznie sprawdź najnowsze rankingi. To właśnie dzięki nim Twoje finanse będą idealnie zoptymalizowane, gdyż zawsze wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Oceniaj, sprawdzaj, porównuj – to domeny, którymi się kierujemy budując dla Ciebie zestawienie, które potrzebujesz.   

Najnowsze rankingi