Agent Finansowy

Zajmujemy się profesjonalnym organizowaniem finansowania dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. To dzięki pracy naszych Ekspertów możemy pochwalić się najtańszymi kredytami bankowymi i poza bankowymi na rynku.

DOŁĄCZ DO NAS I STAŃ SIĘ EKSPERTEM FINANSOWYM!

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie! Wypełnij poniższy formularz. Nie musisz posiadać jakiegokolwiek doświadczenia, zdobędziesz je pracując z naszymi najlepszymi Ekspertami. To z kolei będzie miało ogromny wpływ na Twoją przyszłą karierę zawodową, więc współpracę z nami uznaj, jako dużą inwestycję w siebie.

1 Step 1
Dane dotyczące stanowiska pracy:

Stanowisko pracy:

Czas pracy:

Nienormowany

Data zatrudnienia:

Od zaraz

Miejsce wykonywania pracy:

Woj. Opolskie / woj. Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło przez 3 miesiące (okres próby) następnie jest możliwość podpisania umowy o pracę

Opis stanowiska pracy:

Agent Finansowy odpowiedzialny będzie za:

1. Aktywne pozyskiwanie Klientów

2. Sprzedaż produktów oferowanych przez Agencję

3. Promowanie dobrego wizerunku firmy

4. Obsługę posprzedażową Klientów firmy

Wymagania wobec Agenta Finansowego:

1. Punktualność

2. Zaangażowanie w pracę

3. Umiejętność szybkiego uczenia się

4. Miła aparycja

5. Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zakład pracy oferuje:

1. Atrakcyjny system wynagrodzeń

2. Szkolenia wdrażające oraz podnoszące kwalifikacje

3. Możliwość awansu zawodowego

4. Materiały marketingowe

Wynagrodzenie:

Prowizyjne do 5 tys. zł, uzależnione od stopnia zaangażowania Agenta Finansowego

Data ważności ogłoszenia:

Bezterminowo

Imię:Name
Nazwisko:
Telefon:
Wiadomość:
0 /
Prześlij CV:

Przesyłając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Previous
Next
powered by FormCraft
Polecamy